5

Anadolu Efes bez Muse u sastavu deklasirao Fenerbahče, briljantna partija Micića

H. H.
Krunoslav Simon je bio nešto skromniji sa devet poena (Foto:Euroleague)
Košarkaši Anadolu Efesa ubjedljivo su savladali na gostovanju Fenerbahče rezultatom 106:74, u okviru 26. kola Eurolige.

Efes je od početka nametnuo svoj ritam igre i već nakon deset minuta vodili su 24:11. Do kraja prvog poluvremena sigurno su održavali prednost, a u nastavku su je čak i povećali za krajnjih i ubjedjivih +32.

Džanan Musa iz nepoznatih razloga nije konkurisao za ovu utakmicu u sastavu gostiju.

Anadolu Efes do pobjede predvodili su sjajni Vaslije Micić sa 37 poena, te Rodrigue Beaubois i Sertac Sanli sa 13 ubačenih koševa.

U redovima Fenerbahčea bolji od ostalih bili su Nando De Colo sa 24 i Jan Vesely sa 18 poena.